Planmeca Compact i Classic

Kód: PLMFE004604
Neohodnoceno
1 Kč 1 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubní souprava Planmeca Compact™ i Classic s dotykovým ovládacím displejem představuje funkční volbu nabízející všechny prvky a nástroje, které potřebujete pro hladký průběh ošetření. Byla stvořena pro pohodlí a snadné používání a spojuje v sobě to nejlepší z našich ergonomických a praktických designových řešení.

Ergonomické používání nástrojů

Zubní souprava Planmeca Compact™ i Classic byla navržena pro plynulé ošetření a co nejsnazší používání. Stejně jako ostatní zubní soupravy je vybavena jednoduchým dotykovým panelem s intuitivním ovládáním, které vás ve zvoleném jazyce provede nastavením všech nezbytných funkcí zubní soupravy, nástrojů i systému pro dezinfekci. Zubní soupravu i nástroje lze ovládat také nožním spínačem, vaše ruce jsou tak volné pro ošetřování pacientů.

Zubní souprava Planmeca Compact i Classic může být vybavena stejnou komplexní sadou nástrojů jako naše ostatní zubní soupravy. Vyvážená ramena nástrojů zaručují ergonomickou práci, protože pro jejich používání je potřeba jen velmi malý rozsah pohybů, což minimalizuje zátěž vašich paží, zápěstí a ramenou. Zubní soupravu je možno osadit i nástroji se zavěšenými hadicemi. Díky libovolnému rozložení nástrojů a hladkému pohybu konzole je možné soupravu rychle přizpůsobit podle osobních preferencí.

Příjemný pocit z ošetření

Zubní souprava Planmeca Compact i Classic vždy přispívá k příjemnému pocitu z ošetření, a to i během delších zákroků. Tvar křesla kopíruje tvar těla pacienta a poskytuje mu pevnou, ale pohodlnout oporu, dvojitě tvarovaná opěrka hlavy pak umožňuje pohodlnou pozici hlavy pacienta. Polstrování Ultra Relax™, vyrobené z odolné umělé kůže a viskoelastické paměťové pěny, zaručuje mimořádné pohodlí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: