Vybavení stomatologických a hygienistických ordinací

Za úspěšnou a efektivní léčbou a spokojeností pacienta ve všech ohledech stojí moderní stomatologická souprava. Zubní soupravy, které instalujeme jsou známé díky modernímu designu, kvalitním materiálům a vynikající ergonomii. Ergonomický design zajišťuje správnou pracovní polohu a pracovní postup pro dosažení co nejrychlejší a nejbezpečnější péče. Soupravy umožňují přidání různých inovativních funkcí nejen pro endodoncii a implantologii. Povrchy zubních souprav jsou hladké a tak jsou zárukou nejvyšších možných hygienických standardů.

Instalace provádíme po celé České republice

Již jsme vám pomohli vybavit více jak 300 ordinací.

Obrysová mapa ČR_1

Postaráme se o celou ordinaci

Nezabýváme se jen instalací stomatologických souprav. Pomůžeme vám s výběrem RTG, OPG, autoklávu a dalšího nezbytného vybavení pro vykonávání vaší praxe. Navíc se věnujeme také servisu stomatologických souprav (servis v terénu) a přístrojů pro dentisty a dentální hygienistky (oprava přístrojů v naší dílně).

Instalace stomatologických souprav

Nejčastěji instalujeme stomatologické soupravy Fedesa a Sirona se kterými máme dlouholeté zkušenosti. Se společností Fedesa máme domluvenou exkluzivitu pro český trh.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení