Ordinace na klíč

Za úspěšnou a efektivní léčbou a spokojeností pacienta ve všech ohledech stojí moderní stomatologická souprava. Zubní soupravy, které instalujeme jsou známé díky modernímu designu, kvalitním materiálům a vynikající ergonomii. Ergonomický design zajišťuje správnou pracovní polohu a pracovní postup pro dosažení co nejrychlejší a nejbezpečnější péče. Soupravy umožňují přidání různých inovativních funkcí nejen pro endodoncii a implantologii. Povrchy zubních souprav jsou hladké a tak jsou zárukou nejvyšších možných hygienických standardů.

Instalace provádíme po celé České republice

Již jsme vám pomohli vybavit více jak 300 ordinací.

mapka_1

Postaráme se o celou ordinaci

Nezabýváme se jen instalací stomatologických souprav. Pomůžeme vám s výběrem RTG, OPG, autoklávu a dalšího nezbytného vybavení pro vykonávání vaší praxe. Navíc se věnujeme také servisu stomatologických souprav (servis v terénu) a přístrojů pro dentisty a dentální hygienistky (oprava přístrojů v naší dílně).

Získejte o vybavení ordinací více informací


Připravíme nabídku na míru - včetně dopravy a instalace.
Kontakty
Spojte se se specialistou

Jan Lédl

724 506 330
info@4dent.cz

Instalace stomatologických souprav

Nejčastěji instalujeme stomatologické soupravy Sirona a Fedesa se kterými máme dlouholeté zkušenosti a nově také luxusní dánské soupravy XO CARE. Se společnostmi Fedesa a XO CARE máme domluvenou exkluzivitu pro český trh.