Oblečení, které není skladem objednáváme u dodavatelů v Německu a USA na konci každého měsíce. Dodání probíhá vždy okolo 10. dne v měsíci. Děkujeme za pochopení.

Vybavení stomatologických a hygienistických ordinací

Za úspěšnou a efektivní léčbou a spokojeností pacienta ve všech ohledech stojí moderní stomatologická souprava. Zubní soupravy, které instalujeme jsou známé díky modernímu designu, kvalitním materiálům a vynikající ergonomii. Ergonomický design zajišťuje správnou pracovní polohu a pracovní postup pro dosažení co nejrychlejší a nejbezpečnější péče. Soupravy umožňují přidání různých inovativních funkcí nejen pro endodoncii a implantologii. Povrchy zubních souprav jsou hladké a tak jsou zárukou nejvyšších možných hygienických standardů.

Instalace provádíme po celé České republice

Již jsme vám pomohli vybavit více jak 300 ordinací.

Obrysová mapa ČR_1

Postaráme se o celou ordinaci

Nezabýváme se jen instalací stomatologických souprav. Pomůžeme vám s výběrem RTG, OPG, autoklávu a dalšího nezbytného vybavení pro vykonávání vaší praxe. Navíc se věnujeme také servisu stomatologických souprav (servis v terénu) a přístrojů pro dentisty a dentální hygienistky (oprava přístrojů v naší dílně).

Instalace stomatologických souprav

Nejčastěji instalujeme stomatologické soupravy Fedesa a Sirona se kterými máme dlouholeté zkušenosti. Se společností Fedesa máme domluvenou exkluzivitu pro český trh.