Stropní světlo ZIVA FARO

Kód: FAR6
Neohodnoceno
1 Kč 1 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stropní svítidlo ZIVA, vyvinuté na základě neustálého výzkumu společnosti FARO pro inovativní a výkonná řešení, je navrženo tak, aby vyhovovalo provozním a estetickým požadavkům zubní ordinace. Pečlivý výběr materiálů a komponentů spolu s péčí o detail dělají ze ZIVA dokonalou syntézu mezi kvalitou a nezbytností.

HOMOGENNÍ OSVĚTLENÍ BEZ STÍNOVÝCH PLOCH

Stomatologické stropní svítidlo ZIVA využívá technologie nejnovější generace k zajištění homogenního osvětlení, které je úměrné pracovnímu prostředí a snižuje jak stínové plochy, tak stres operátora a únavu zraku. Ideální řešení pro ty, kteří hledají stropní svítidlo s vysokou úrovní výkonu za konkurenceschopnou cenu.

Index podání barev > 90 a barevná teplota 5 500 K umožňují realistické určení barev a větší definici detailů.

2.0 POUŽITÍ

Specializovaná aplikace dostupná pro iOS a Android umožňuje operátorovi vybrat optimální úroveň osvětlení a vytvořit vlastní scénáře, které lze uložit a kdykoli vyvolat.

MAGNETICKÝ UPEVŇOVACÍ SYSTÉM

Změna nikdy nebyla tak snadná. Inovativní magnetický upevňovací systém umožňuje extrémně snadnou a intuitivní stropní instalaci, stejně jako „Suspension kit“ umožňuje snadno přeměnit ZIVA na závěsné stropní svítidlo.

Tento duální instalační režim umožňuje umístit ZIVA na jakýkoli typ stropu. Obnovte styl zubní ordinace a udělejte z ní moderní, elegantní a funkční prostředí.

Získejte o tomto produktu více informací


Připravíme nabídku na míru - včetně dopravy a instalace.
Kontakty
Spojte se se specialistou

Jan Lédl

724 506 330
info@4dent.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: