Stomatologické osvětlení CACAN Tetron

Kód: CCTETRON
Neohodnoceno
1 Kč 1 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tetron je jedno z nejplošnějších svítidel z nabídky. Již v základu je vybaveno dálkovým ovládání s plynulou regulací světelné intenzity. Do paměti ovladače je možné si uložit dvě intenzity a pak je skokově přepínat.

Tetron má 100% účinnost a dosahuje výborného výkonu 65.85lm/W, což je u tohoto svítidla 13 960lm, nebo pro lepší představu 4 550 lux v oblasti pracovního výkonu. Takové vlastnosti jsou naprosto výjimečné a se svítidlem můžete osvětlovat pracovní pozice v místnostech nad 20m2.

Tetron se vyznačuje velmi dobrým poměrem ceny a výkonu. Předností jsou vysoký výkon, nízká spotřeba i nízká produkce zbytkového tepla.

High power LED jsou světelné zdroje, které disponují životností 50 000 hodin beze změny výkonnosti. Mají výborný index barevného podání Ra 94 a spektrální skladbou se shodují se skutečným denním světlem.

Tetron je vybaven CDP difuzorem zajišťujícím velmi dobrý rozptyl světla. Povrch difuzoru tvoří soustava drobných kuželů o velikosti cca 1 mm. Z každého takového kuželu vychází světlo usměrněné pod úhlem 45% a to rovnoměrně v kruhu na všechny strany. Tisíce těchto drobných kuželů vytváří dokonale difúzní světlo, které netvoří ostré stíny ani odlesky.

Výrobce D-TEC Švédsko
Určení světla Stomatologická ordinace
Zdroj osvětlení LED Samsung High Power
Intenzita osvětlení (ve vzdálenosti od zdroje) 4550 lx/1,2 m
Teplota chromatičnosti 6 500 K
Všeobec. index podání barev 95
Příkon svítidla 212 W
Životnost zdroje osvětlení 50 000 hodin
Rozměry 1200 x 550 x 45 mm
Hmotnost 11 Kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: