Stomatologické osvětlení CACAN Brite 40

Kód: CCBRITE40
Neohodnoceno
1 Kč 1 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejmenší sourozenec v rodině Brite. Perfektní pro pracoviště, která vyžadují menší osvícenou plochu, ale vysokou intenzitu světla pro práci s detailem. Taková pracoviště mají například nehtová studia, zlatníci, hodináři nebo zubní laboratoře, především pro práci s keramikou.

Brite 40 je konstruováno pro vysoký výkon, eliminaci stínů a odlesků a pro snadnou údržbu. Svítidlo je velmi hygienické a kompaktní. Jeho pravidelná údržba je tak velmi snadná. Do své laboratoře tak získáte moderní svítidlo s nízkou spotřebou a dlouhou životností.

Životnost Samsung High power LED se uvádí cca 50 000 hodin, což je mnohonásobně více, než u stávajících zářivkových těles.

 Spektrální skladba tohoto svítidla je navíc shodná se skutečným denním světlem. To posouvá tuto technologii před veškerá zářivková svítidla.

Pro difúzní rozptyl světla je použit CDP difuzor. Je to speciální světlopropustná deska, která má na spodní straně tisíce malých kuželů, které po průchodu světla určují směr světelnému toku od 0 - 45°. Na osvětlovanou plochu tak dopadá světlo z mnoha různých úhlů. V takovém prostředí je eliminována tvorba stínů i nepříjemných odlesků. Světlo je velmi měkké a pracovní plocha je osvětlena přirozeným denním světlem. Při dostatečné intenzitě, kterou naše svítidla nabízejí, jsou zrakové podmínky takřka ideální a zrak si v nich uchovává svoje schopnosti i při vysokém výkonu mnoho pracovních hodin.

Varianty:

  • Brite 40 basic  
  • Dálkové ovládání se stmíváním  
  • Stativ na připevnění na desku stolu 
Výrobce D-TEC Švédsko
Určení světla Laboratoř, keramika, doplňkové
Zdroj osvětlení LED Samsung
Intenzita osvětlení (ve vzdálenosti od zdroje) 3 000 lx/1,2 m
Teplota chromatičnosti 3 000, 6 500 K
Všeobec. index podání barev 93
Příkon svítidla 43 W
Životnost zdroje osvětlení 50 000 hodin
Rozměry 640 x 235 x 45 mm
Hmotnost 3 Kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: