SKINMAN FOAM 0,6L - alkoholová dezinfekce rukou ve formě pěny

Kód: ECOLAB3092250
Neohodnoceno
Značka: Ecolab
339 Kč 280 Kč bez DPH 565 Kč / 1 l
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

SKINMAN FOAM 0,6L - alkoholová dezinfekce rukou ve formě pěny

SKINMAN™ FOAM - pěnová dezinfekce na ruce 600 ml
Vysoce účinná pěnová dezinfekce rukou, která je jemná na pokožku. Obsahuje vysoce účinné a aktivní látky. Skinman Foam je plně virucidní a má excelentní mikrobicidní účinnost podle nejnovějších EN standardů. Unikátní kombinace pěti složek udržuje ruce jemné a zdravé a zároveň chrání proti nozokomiálním infekcím. Během aplikace vám na rukou zůstane hustá pěna, která nelepí, snadno se nanáší a rychle zasychá. Nestéká z rukou a tím brání poškození povrchů v okolí dávkovače.

Způsob použití:

Neředěný přípravek naneste na suchou kůži. Důkladně rozetřete. Dbejte na rovnoměrné a dostatečné nanesení a ponechejte působit předepsanou dobu. Udržujte ruce vlhké po dobu expozice.
Používejte biocidy bezpečně. Před každým použitím přípravku čtěte přiložené pokyny. Pouze pro profesionální použití.

Složení Skinman™ Foam:

Glycerin, dimetikon, vitamin E a niacinamid.
100 g kapaliny obsahuje: 73,6 g ethanol.

Balení: 600 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce na ruce
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mottem společnosti Ecolab je zdravější pracovní prostředí. Více jak 20 let vyrábí prostředky pro hygienu a sanaci. Za těchto dvacet let se stali světovou špičkou ve svém oboru. Dezinfekce od Ecolabu při správném používání chrání personál i pacienty před infekcemi. Široký sortiment zahrnuje dezinfekce rukou, nástrojů a povrchů, ale i čisticí výrobky, které jsou vhodné i pro domácí použití.

Ecolab dodává komplexní vědecky podložená řešení, prvotřídní služby, pomáhá udržovat čisté a bezpečné prostředí, optimalizuje spotřebu vody a energie a zlepšuje provozní efektivitu a udržitelnost pro zákazníky po celém světě.

Samozřejmostí jsou bezpečnostní listy, přehledně zpracované návody a dostatečně široký sortiment, aby bylo možné zajistit střídání dezinfekčních prostředků, tak jak zdravotnickým zařízením ukládá hygiena. Všechny výrobky splňují evropské normy a mají veškeré potřebné certifikace.