Sirona Orthophos S 2D/3D

Kód: SR6679653
Neohodnoceno
1 Kč 1 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní 2D / 3D rentgenové zařízení s komplexní nabídkou služeb pro každou praxi. Ať už jen jako 2D zařízení nebo včetně 3D modulu - Orthophos S je spolehlivým partnerem a je optimalizován pro každodenní úkoly. Jeho CsI senzor s funkcí automatického zaostřování zajišťuje jasný obraz i v anatomicky obtížných případech. Patentovaný blok okluzního skusu automaticky polohuje pacienty. Pro použití v ortodoncii je Orthophos S k dispozici také s volitelným cephalometrickým ramenem. A protože společnost Dentsply Sirona myslí i na zajištění budoucnosti, lze cephalometrické rameno kdykoli dovybavit.

  • Ostré automaticky zaostřené snímky - Poradí si i s anatomicky náročným případem díky 2D CSL senzoru s funkcí automatického zaostřování (autofocus).
  • Výběr velikosti  - Od ø 5 cm x 5.5 cm do ø 11 cm x 10 cm.
  • 3D podle Vašich potřeb - S funkcí nízké dávky (Low Dose) a vysokého rozlišení (HD) můžete pořizovat 3D snímky v rozsahu dávek záření 2D rentgenů a HD snímků s rozlišením až 80 μm.
  • Cephalometrické rameno vpravo nebo vlevo - Cephalometrické rameno lze objednat jako volitelné příslušenství nebo jej lze kdykoli dovybavit.
  • Maximální konzistence a reprodukovatelnost - Díky automatickému polohování pacienta s patentovaným okluzním skusovým blokem.
  • Bezpečné a osvědčené polohování pacienta - S motorizovanou podporou spánků a čela, automatickým měřením šířky spánků, lokalizátory světla a robustními držadly.

Jednoduché používání, bezpečné polohování

Při používání rentgenového zařízení jsou důležité dvě věci: nejlepší možný snímek, a aby se Váš pacient cítil pohodlně. Pro obě věci nabízí Orthophos S 3D unikátní patentované řešení:

  • Intuitivní uživatelské rozhraní EasyPadu
  • Automatické polohovací pomůcky, jako je okluzní skusový blok a 3bodová fixace hlavy
  • Integrované měření šířky spánků

Cephalometrické zobrazování

Orthophos S 3D nabízí možnost instalovat kdykoli kefalometrické rameno. Navíc, aby bylo jisté, že se přístroj vejde do vaší rentgenové místnosti, je možné rameno namontovat na pravou nebo na levou stranu jednotky.
Cephalometrické programy, které splňují všechny ortodontické potřeby.
Za použití příslušného senzoru získáte laterální a symetrické předozadní ap/pa kefalo snímky i snímky zápěstí. V případech retinovaných zubů se můžete vrátit zpět k výhodám 3D rentgenů a stanovit jejich přesnou lokaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: