Sirona Axeos 2D/3D

Kód: SR6728930
Neohodnoceno
1 Kč 1 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Axeos – speciální 2D/3D systém s velkým objemem a vysokou kvalitou obrazu pro praxe se širokou nabídkou ošetření. Axeos byl vyvinut společně se zubaři a klinickými odborníky a nabízí nejširší škálu funkcí ze všech Dentsply Sirona extraorálních rentgenových přístrojů. Kromě excelentní kvality obrazu a velikostí 3D objemů šitých na míru je tato dentální zobrazovací jednotka plně optimalizovaná pro maximální komfort pacienta. Axeos neposkytuje jen kvalitní výkon a komfort, jeho design získal cenu díky integrované skříňce na doplňky se skusovým blokem a ambientnímu osvětlení.

4 objemy pro více možností - Velikosti objemů podle Vašich potřeb od Ø 5 x 5.5 cm do Ø 17 x 13 cm

Direct Conversion Sensor (DCS - senzor s přímou konverzí) přinesl revoluci do standardů panoramatického zobrazování. Rentgenové snímky přeměňovány přímo na elektrický signál a bedochází ke ztrátě signálu v důsledku konverze světla jako je tomu u běžných systémů. Výsledkem jsou snímky s extrémně vysokou a vysoce kontrastní úrovní ostrosti i při velmi nízké dávce záření.

Chytrá konektivita pro chytrou praxi

Sidexis 4 se vyznačuje velkým množstvím dobře promyšlených rozhraní a konektivitou zařízení se softwarovem. S naším softwarem můžete plně využít digitální potenciál Vaší praxe a zároveň zjednodušit a urychlit virtuální komunikační kanály. Tímto způsobem se stanete architektem prostředí své vlastní praxe.

Dentsply Sirona rentgeny jsou nejen kvalitním vybavením ale navrhujeme řešení, která našim zákazníkům poskytují nástroje a podporu potřebné k zajištění nejlepší možné péče pro jejich pacienty. Poskytují Vám efektivní a intuitivní přístup k Vašim rentgenovým snímkům, podporují Vás při ošetření a umožňují Vám a Vaší praxi nabízet širší a bezpečnější škálu služeb.

PIA (Patient Positioning & Image Assistant) je 10bodový koncept pro snadné polohování pacienta a rentgenové zobrazování a je především o dvou věcech: vysoké kvalitě snímků a komfortu pro pacienta a obsluhu rentgenu. PIA poskytuje podporu a zajišťuje nástroje pro zhotovení vysoce kvalitních snímků, potřebných pro analýzu léčby. Je zaměřen na ergonomii a komfort pacienta i obsluhy rentgenu. Patentovaný skusový blok automaticky zajistí správné naklonění hlavy, umístění pacienta v okluzní rovině, a spolu s 3bodovou fixací hlavy a pevnými madly pro stabilní polohu pacienta omezuje potřebu nežádoucích korekčních skenů.

Axeos nabízí ambient podsvícení, aby Vašemu pacientovi co možná nejvíce zpříjemnil zážitek: více než 35 barev vytváří pro pacienta příjemnou, uklidňující atmosféru a dokonale splyne s moderním vzhledem Vaší praxe.

Cephalometrické zobrazování

Axeos nabízí kdykoli možnost instalace cephalometrického ramene. Aby se vešlo do Vaší rentgenové místnosti, je možné ho namontovat buď na pravou nebo na levou stranu jednotky.

Cephalometrické programy, které pokrývají všechny ortodontické potřeby
Za použití příslušného senzoru získáte laterální a symetrické předozadní ap/pa cephalo snímky i snímky zápěstí. V případech retinovaných zubů se můžete vrátit zpět k výhodám 3D rentgenů a stanovit jejich přesnou lokaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: