Planmeca VISO G7

Kód: PLMFE003433
Neohodnoceno
1 Kč 1 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Planmeca Viso G7 je ideální kombinací špičkové kvality snímků a všestranného využití. Umožňuje plynulé pracovní postupy, díky kterým se snímkování dostává na úplně novou úroveň. Nastavování velikostí objemů lze provádět virtuálně z kontrolního panelu přístroje za použití integrovaných kamer v reálném čase.

Velikost objedmu, FOV: od 3x3cm až po 30x30cm, je volně nastavitelná.

Planmeca Viso patří do nové generace CBCT přístrojů, které poskytují mimořádně kvalitní snímky s velmi nízkou účinnou dávkou záření, ať už je váš pracovní den jakkoliv dlouhý. Vysoká kvalita snímků, mimořádná výdrž přístroje a snímkovací protokol Planmeca Ultra Low Dose, to vše, a ještě mnohem více, dělá z rentgenu Planmeca Viso špičkový CBCT přístroj.

Tento nový přístroj je vybaven vylepšeným postupem snímkování. Inovativní video polohování pacienta v reálném čase a inteligentní nastavování zorného pole povyšují snímkování na zcela novou úroveň.

Polohování pacienta je nyní prováděno přímo z ovládacího panelu přístroje pomocí integrovaných kamer a náhledu videa v reálném čase. Obsluha přístroje vidí pacienta naživo přímo na ovládacím panelu přístroje, což umožňuje flexibilní a přesné polohování.

Díky této inovaci je rovněž možné upravovat zorné pole v reálném čase přímo z náhledu na ovládacím panelu přístroje. Celý proces je jednoduchý a snadno pochopitelný, protože objemy lze umisťovat libovolně a jejich vhodnou velikost upravovat dle potřeby. Ovládací panel přístroje je přístupný i z pracoviště rentgenologa.

Expozice není nutno opakovat, protože nový algoritmus Planmeca CALM pro korekci pohybů pacienta zajišťuje vždy perfektní výsledky. Je obzvláště vhodný při snímkování neklidných pacientů a pro dosažení nejlepších možných výsledků jej lze zvolit preventivně předem nebo i dodatečně po samotné expozici. Nový design ramene přístroje Planmeca Viso také přináší více místa pro pacienty a zkracuje dobu expozice.

Díky velkému plochému senzoru o rozměrech 25x30 cm je možné jediným snímkem obsáhnout celou maxilofaciální oblast, není tak nutné následné spojování snímků.

Přístroj navíc přináší nový způsob pořizování trojrozměrných fotografií tváře Planmeca ProFace. Je vybaven novou opěrkou hlavy a čtyřmi integrovanými kamerami, které pacienta snímají z různých směrů, výsledné snímky Planmeca ProFace tak zachycují větší oblast ve vyšší kvalitě.

Planmeca Viso® – The next generation has arrived from Planmeca Group on Vimeo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: