OPG Planmeca ProOne

Kód: PLMFE004318
Neohodnoceno
448 500 Kč 370 661 Kč bez DPH
Na objednávku
Můžeme doručit do:
14.8.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

OPG Planmeca ProOne je kombinací moderní technologie a absolutně snadného použití. Přístroj s rychlou návratností investice.

Optimální snímkovací programy

Planmeca ProOne poskytuje spoustu všestranných snímkovacích programů pro různé radiografické potřeby. Kromě standardního panoramatického programu jsou dostupné následující programy pro speciální diagnostické požadavky: zdokonalený interproximální, zdokonalený ortogonální, Bitewing, dětský panoramatický, segmentace, projekce sinus, dvojitý TMJ a programy příčných řezů. Výběr správného formátu expozice minimalizuje dávku záření pro všechny typy pacientů a diagnostické potřeby.

Uživatelské rozhraní usnadňuje práci obsluhy

Plně barevný TFT display má přívětivé grafické uživatelské rozhraní, které navádí obsluhu pomocí textu a srozumitelných symbolů. Všechna nastavení jsou logicky seskupená a srozumitelná, což urychluje proces snímkování. Obsluha se tak může plně soustředit na polohování pacienta a na komunikaci s ním.

Jednoduché nastavení pacienta

Boční přístup a otevřené polohování minimalizují chyby způsobené nesprávnou pozicí pacienta. Boční vstup umožňuje snadný přístup pro všechny pacienty; stojícího, sedícího, nebo dokonce i pacienta ležícího na nemocničním lůžku. Polohování pacienta napomáhá soustava tří laserových paprsků, ukazující správné anatomické polohovací roviny.

Bezchybné polohování

Na vytvoření přesných a nezkreslených snímků byl navržen tvar rentgenového svazku tak, aby se shodoval s vědecky definovaným tvarem lidské čelisti a zubního oblouku. Navíc může obsluha ještě nastavit tvar čelisti na základě anatomických charakteristik pacienta. Funkce Autofokus automaticky umístí rentgenový paprsek do optimální pozice. Tyto funkce dělají polohování prakticky bezchybné.

Ocenění za design

  • red dot design award, Německo
  • Fennia Prize, Finsko
  • iF product design award, Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: