MultiSteril Fast Tecnogaz

Kód: TGVM013ZVM
Neohodnoceno
91 192 Kč 75 365 Kč bez DPH
Na objednávku
Můžeme doručit do:
9.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

MultiSteril Fast Tecnogaz

Integrovaný systém pro rychlou přípravu na sterilizaci zubních a lékařských nástrojů.

Před několika lety společnost Tecno-Gaz způsobila revoluci v procesu sterilizace vyvinutím multifunkčního systému MultiSteril. S MultiSterilem prokázala společnost Tecno-Gaz svou schopnost znát a interpretovat sektor, ve kterém je již mnoho let lídrem. Dnes s potěšením představujeme MultiSteril Fast.

MultiSteril Fast se vyvinul díky aplikaci nových technologií zajišťujících 50% zkrácení doby ošetření (statická dezinfekce, termická dezinfekce, čištění ultrazvukem, oplachování, sušení) na pouhých 20 minut.
Revoluční přístroj, bez kterého se vaše ordinace neobejde.

Získejte o tomto produktu více informací


Připravíme nabídku na míru - včetně dopravy a instalace.
Kontakty
Spojte se se specialistou

Jan Lédl

724 506 330
info@4dent.cz

Mimořádná rychlost

MultiSteril Fast přináší revoluci do role obsluhy, která se stará o sterilizační cyklus, jejíž jediným úkolem je zavést nástroje do misky a na konci cyklu je vyjmout. Neexistují žádné operativní odpovědnosti a žádná rizika; proces je automatický a řízený. Obsluha není přímo zapojena, a proto může mít mnohem více času na jiné, pro ordinaci výhodnější úkoly.

Vylepšená rotace a dostupnost nástrojů a větší pracovní flexibilita

Není třeba kupovat nové nástroje, abyste nahradili nedostupnost nástroje z důvodu dlouhé doby ošetření (jako u všech ostatních zařízení).

Žádný lidský zásah

Všechny kroky dezinfekce, čištění, oplachování a sušení se provádějí automaticky, bez lidského zásahu; to umožňuje správně dodržovat protokoly a vyvarovat se nedbalosti nebo operativních chyb.

Žádná rizika kontaminace

Vzhledem k tomu, že se nejedná o manipulaci ani přenos infikovaných nástrojů a materiálů, nehrozí riziko pracovních úrazů, protože všechny postupy jsou automaticky řízeny MultiSteril Fast podle přednastavených sekvencí, které nijak nezapojují obsluhu.

Úspora času

Dnes jsou všechny kroky sterilizačního cyklu prováděny ručně obsluhou, která tráví spoustu času prováděním všech protokolů. MultiSteril Fast nevyžaduje zásah obsluhy; každý krok je automatický a časy cyklu jsou poloviční.

Velká úspora nákladů

Celý proces nevyžaduje nepřetržitou přítomnost obsluhy, řízení používaných kapalin je automatické a není potřeba provádět čištění a dezinfekci na konci cyklu, což výrazně snižuje celkový čas a náklady.

Perfektní zvládnutí všech operativních kroků

Můžete si být zcela jisti, že protokol je dodržován absolutně správným způsobem, s opakovatelnou a konzistentní kvalitou.

Prostory

Prostor je dalším důležitým faktorem. Ve skutečnosti jsou sterilizační místnosti často malé; takže racionalizace prostoru je velmi cenná. Multisteril dělá vše pouze na 40 cm prostoru.

Rozměry

  • šířka 415 mm
  • výška 415 mm
  • hloubka 450 mm
  • výška s otevřeným víkem 750 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty
Hmotnost: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: