MICRO 10+ 2,5L

Kód: UNI1003
Neohodnoceno
Značka: Ecolab
2 499 Kč 2 065 Kč bez DPH 1 000 Kč / 1 l
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

MICRO 10+  2,5L

MICRO 10+ je ekonomický, bezaldehydový, neagresivní dezinfekční roztok určený k čištění a dezinfekci všech stomatologických a chirurgických nástrojů před sterilizací, včetně vrtáčků, kořenových nástrojů, kleští, sond, zrcátek atd. Kompletně eliminuje krev, sliny a přetrvávající skvrny i z těch nejdelikátnějších nástrojů. MICRO 10+ má výjimečné čisticí schopnosti, široké spektrum účinnosti, výkonný antikorozní účinek a může být použit jak v dezinfekční vaně, tak v ultrazvukové čističce.

Vlastnosti produktu:

• velmi úsporné 2% ředění

• vhodný pro všechny nástroje

• obsahuje inhibitory koroze na ochranu nástrojů před korozí

• označení CE - vyhovuje směrnicím o zdravotnických prostředcích 93/42/EHS

• výrobek odpovídá evropským standardům

Účinnost:

• baktericidní, fungicidní, tuberkulocidní, virucidní (HBV, HCV a HIV).

Minimální doba působení:

• 15 minut

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce na nástroje
Hmotnost: 2.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mottem společnosti Ecolab je zdravější pracovní prostředí. Více jak 20 let vyrábí prostředky pro hygienu a sanaci. Za těchto dvacet let se stali světovou špičkou ve svém oboru. Dezinfekce od Ecolabu při správném používání chrání personál i pacienty před infekcemi. Široký sortiment zahrnuje dezinfekce rukou, nástrojů a povrchů, ale i čisticí výrobky, které jsou vhodné i pro domácí použití.

Ecolab dodává komplexní vědecky podložená řešení, prvotřídní služby, pomáhá udržovat čisté a bezpečné prostředí, optimalizuje spotřebu vody a energie a zlepšuje provozní efektivitu a udržitelnost pro zákazníky po celém světě.

Samozřejmostí jsou bezpečnostní listy, přehledně zpracované návody a dostatečně široký sortiment, aby bylo možné zajistit střídání dezinfekčních prostředků, tak jak zdravotnickým zařízením ukládá hygiena. Všechny výrobky splňují evropské normy a mají veškeré potřebné certifikace.