Dürr VistaScan Mini Easy 2.0

Kód: DR2144110001
Neohodnoceno
188 955 Kč 156 161 Kč bez DPH
Na objednávku
Můžeme doručit do:
6.8.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skener paměťových fólií nové generace

U nového zařízení VistaScan Mini Easy 2.0 není futuristický pouze design. Nejmodernější je také technologie, která za ním stojí. Skener paměťových fólií pracuje s nejnovější technologií paměťových fólií a v kombinaci s VistaScan paměťovou fólií IQ umožňuje mnoho nových funkcí AI. Společně s vynikající kvalitou obrazu osvědčené technologie PCS tak bude vaše zubní ordinace trvale zajištěna i do budoucna.

Výhody

Kvalita a efektivita potřebují inteligentní funkce

Pro využití maxima svého potenciálu pracuje zařízení VistaScan Mini Easy 2.0 výhradně s VistaScan paměťovými fóliemi IQ. V této kombinaci nabízí nejen osvědčenou technologii a vynikající kvalitu snímku, ale také mnoho nových funkcí, které výrazně zvyšují pohodlí, efektivitu a bezpečnost.

Rychlé a snadné načtení

Díky koncepci Easy Feed lze paměťové fólie ihned postupně a velmi rychle skenovat. Zařízení VistaScan Mini Easy 2.0 umí načítat veškeré intraorální formáty paměťových fólií.

Nejdůležitější formáty

Dodávka obsahuje všechno, co budete potřebovat k načtení paměťové fólie IQ velikosti 0 a 2.

Barevný skleněný displej

Barevný skleněný displej s vysokým rozlišením nabízí velmi komfortní uživatelské rozhraní.

Vynikající kvalita obrazu díky PCS

Zařízení VistaScan Mini View 2.0 dokáže díky technologii PCS spolehlivě zobrazit kazové léze už v počáteční fázi nebo nejjemnější kostní struktury.

Snadné připojení

Pomocí rozhraní LAN lze zařízení VistaScan Mini Easy 2.0 snadno integrovat do sítě.

VistaSoft AI – včetně automatizace

Automatická rotace obrazu

Algoritmus založený na umělé inteligenci VistaSoft kontroluje na základě zobrazené anatomie orientaci intraorálních rentgenových snímků a v případě potřeby automaticky opraví rotaci snímku. To vám ušetří cenný pracovní čas.

Automaticky kontroluje kvalitu paměťových fólií

V kombinaci se systémem VistaScan paměťových fólií IQ provádí Vistasoft AI automatickou kontrolu kvality paměťové fólie pro každý intraorální snímek. Tím je zajištěno zachování vynikající a trvalé kvality snímku.

VistaSoft 3D

Pro zařízení VistaSoft je součástí balíčku plná licence na rentgen 2D a 3D, umožňující prohlížení a zpracovávání údajů ve formátu 2D a 3D i bez vlastního zařízení CBCT.

Technické údaje

  • displej 2,4"
  • velikost fólií S0, S2 (S1, S3, S4 volitelné)
  • teoretické rozlišení 40 (2 000) (lp/mm, dpi)

VistaScan Mini Easy 2.0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: