DENTASEPT SPRAY 60 PRO 1L - alkoholový přípravek

Kód: ECOLAB3126920
Neohodnoceno
Značka: Ecolab
530 Kč 438 Kč bez DPH
Na objednávku
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

DENTASEPT SPRAY 60 PRO 1L - alkoholový přípravek

Rychlá dezinfekce předem očištěných, neinvazivních zdravotnických prostředků odolných vůči alkoholu a zdravotnického vybavení ve
stomatologii, které nelze dezinfikovat ponorem.

K přímému použití

• Složení na bázi etanolu
• Široké spektrum účinnosti při krátkých expozicích
• Po zaschnutí nezanechává žádné stopy
• Příjemně voní
• Bez barviv

Charakteristika produktu

• K přímému použití
• Čirý bezbarvý roztok
• Relativní hustota: přibližně 0,9
• pH při 20°C: přibližně 5,5

Oblast použití

Rychlá dezinfekce předem očištěných, neinvazivních zdravotnických prostředků odolných vůči alkoholu a zdravotnického vybavení ve stomatologii, které nelze dezinfikovat ponorem.

Návod k použití

K přímému použití.
1. Používejte předem očištěné zdravotnické prostředky. Před aplikací zkontrolujte, zda ošetřované oblasti jsou odolné vůči alkoholu. Elektrická
zařízení, která se dezinfikují, musí být vypnutá.

2. Stříkejte na ošetřovaná místa, dokud nejsou zcela zvlhčena. Aplikujte v dostatečném množství (+/- 40 ml/m2). Úplné zvlhčení všech zařízení, která mají být dezinfikována, je důležité.

3. Respektujte uvedenou dobu expozice pro požadovanou účinnost. Oplachje nutný pouze pokud dochází ke
kontaktu s pokožkou či se sliznicemi.

4. Frekvenci použití se řiďte provozním řádem zařízení. Při dezinfekci zdravotnického prostředku dodržujte návod výrobce.

Složení

Ethanol, N,N-didecyl-N-methylpoly(oxyethyl)amoniumpropionát, parfém.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mottem společnosti Ecolab je zdravější pracovní prostředí. Více jak 20 let vyrábí prostředky pro hygienu a sanaci. Za těchto dvacet let se stali světovou špičkou ve svém oboru. Dezinfekce od Ecolabu při správném používání chrání personál i pacienty před infekcemi. Široký sortiment zahrnuje dezinfekce rukou, nástrojů a povrchů, ale i čisticí výrobky, které jsou vhodné i pro domácí použití.

Ecolab dodává komplexní vědecky podložená řešení, prvotřídní služby, pomáhá udržovat čisté a bezpečné prostředí, optimalizuje spotřebu vody a energie a zlepšuje provozní efektivitu a udržitelnost pro zákazníky po celém světě.

Samozřejmostí jsou bezpečnostní listy, přehledně zpracované návody a dostatečně široký sortiment, aby bylo možné zajistit střídání dezinfekčních prostředků, tak jak zdravotnickým zařízením ukládá hygiena. Všechny výrobky splňují evropské normy a mají veškeré potřebné certifikace.