CITROCLOREX MD 2% SPRAY 0,25 L

Kód: ECOLAB3074870
Neohodnoceno
Značka: Ecolab
219 Kč 181 Kč bez DPH 876 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekutý dezinfekční přípravek určený k okamžitému použití pro dezinfekci povrchů neinvazivních zdravotnických prostředků, k dezinfekci vnějších součástí a povrchů centrálních i periferních venózních katetrů, které nejsou v přímém kontaktu s injekčními nebo tělními tekutinami.
 
Neředí se, rychle působí a dezinfikuje zdravotnické prostředky. Doporučuje se zejména ve spojení s aplikací centrálního žilního katetru, periferního katetru, při zavádění  kanyl, sond, spojek, portů, aj.
CITROclorex 2% MD je registrován jako zdravotnický prostředek.

Výhody pro uživatele:

 • široké spektrum účinnosti
 • okamžité a dlouhotrvající působení
 • snadné a rychlé použití

Obsah účinných látek ve 100 g produktu:

 • 2 g Chlorhexidine digluconate
 • 62 g Isopropyl Alcohol
 • Pomocné látky, purifikovaná voda.

NÁVOD K POUŽITÍ

 • Neředěný produkt nastříkejte na gázu nebo hadřík. Povrch důkladně navlhčete a dbejte na dostatečné a rovnoměrné nanesení po celém povrchu.
 • Nechte zaschnout a neoplachujte. Varování: produkt nesmí proniknout do vnitřních součástí katétru.
 • V případě, že dezinfekční prostředek přijde do styku s vnitřními součástmi katétru, katétr zlikvidujte.
 • Přípravek CITROclorex 2% MD je nekompatibilní s mýdly, čistícími prostředky obsahujícími aniontové povrchově aktivní látky, chloridy, uhličitany, hydrogenuhličitany nebo jiné anorganické soli, s paraformaldehydem a peroxidem vodíku.
 • CITROclorex 2% MD nepoužívejte k dezinfekci zdravotnických prostředků a pomůcek, které nejsou odolné vůči působení alkoholových roztoků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mottem společnosti Ecolab je zdravější pracovní prostředí. Více jak 20 let vyrábí prostředky pro hygienu a sanaci. Za těchto dvacet let se stali světovou špičkou ve svém oboru. Dezinfekce od Ecolabu při správném používání chrání personál i pacienty před infekcemi. Široký sortiment zahrnuje dezinfekce rukou, nástrojů a povrchů, ale i čisticí výrobky, které jsou vhodné i pro domácí použití.

Ecolab dodává komplexní vědecky podložená řešení, prvotřídní služby, pomáhá udržovat čisté a bezpečné prostředí, optimalizuje spotřebu vody a energie a zlepšuje provozní efektivitu a udržitelnost pro zákazníky po celém světě.

Samozřejmostí jsou bezpečnostní listy, přehledně zpracované návody a dostatečně široký sortiment, aby bylo možné zajistit střídání dezinfekčních prostředků, tak jak zdravotnickým zařízením ukládá hygiena. Všechny výrobky splňují evropské normy a mají veškeré potřebné certifikace.