CITROCLOREX 2% SPRAY 0,25 L

Kód: ECOLAB3061580
Neohodnoceno
Značka: Ecolab
199 Kč 164 Kč bez DPH 796 Kč / 1 l
Na objednávku (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.8.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

CITROCLOREX 2% SPRAY 0,25 L

  • Ecolab - Citroclorex 2% 250 ml je vysoce účinný, bezbarvý dezinfekční přípravek určený k dezinfekci kůže, navíc s reziduálním působením.
  • Určen k použití před injekcemi, punkcemi, akupunkturou, odběry krve, očkováním, prováděním tetování, piercingu a permanentního make-upu apod.
  • Neředí se.
  • Aktivní látkou je dvouprocentní roztok chlorhexidinu diglukonátu a etylalkohol. Toto složení je zárukou rychlého dezinfekčního účinku jak proti grampozitivním, tak i proti gramnegativním bakteriím.
  • Dále působí proti TBC, kvasinkám, obaleným virům včetně HBV, HCV a HIV.
  • Přípravek rychle zasychá, působí okamžitě a navíc má prodlouženou účinnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce kůže
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mottem společnosti Ecolab je zdravější pracovní prostředí. Více jak 20 let vyrábí prostředky pro hygienu a sanaci. Za těchto dvacet let se stali světovou špičkou ve svém oboru. Dezinfekce od Ecolabu při správném používání chrání personál i pacienty před infekcemi. Široký sortiment zahrnuje dezinfekce rukou, nástrojů a povrchů, ale i čisticí výrobky, které jsou vhodné i pro domácí použití.

Ecolab dodává komplexní vědecky podložená řešení, prvotřídní služby, pomáhá udržovat čisté a bezpečné prostředí, optimalizuje spotřebu vody a energie a zlepšuje provozní efektivitu a udržitelnost pro zákazníky po celém světě.

Samozřejmostí jsou bezpečnostní listy, přehledně zpracované návody a dostatečně široký sortiment, aby bylo možné zajistit střídání dezinfekčních prostředků, tak jak zdravotnickým zařízením ukládá hygiena. Všechny výrobky splňují evropské normy a mají veškeré potřebné certifikace.