Chirurgické světlo Tecnogaz ORION

Kód: TEC1
Neohodnoceno
1 Kč 1 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na základě nepřímého světla, patentované a tedy unikátní technologie, nabízí ORION LIGHT stejnou kvalitu světla jako ORION 40DS a ORION TECH, ale s vyšší ovladatelností.

ORION LIGHT

Světlo Orion je nejnovější inovací v řadě ORION od společnosti TECNO-GAZ. První světlo ORION byla uvedeno na trh v roce 2011. Za 10 let se chirurgická světla ORION stala referencí v osvětlení pro stomatochirurgii a implantologii.

Dvě pole osvětlení s nastavitelnou intenzitou

Nabídka výběru na hlavě světla. Toto extrémně přesné nastavení umožňuje přizpůsobit intenzitu vizuální citlivosti uživatele. Vysoký výkon umožňuje, aby se lampa vzdalovala od obličeje pacienta, v případě potřeby se zvětšila velikost pole a stále se udržela dostatečná intenzita.

Dvě pole osvětlení

Kruhové pole 24 cm. Eliptické pole 20 x 14 cm. Ústa měří 7 x 5 cm, ale při bočním nebo vertikálním pohybu se jejich (virtuální) rozměr zvětšuje.

Jednotná intenzita

Intenzita zvolená mezi 40 000 a 140 000 luxy je konstantní po celý bod osvětlení. Všechny části úst ve všech polohách tak dostanou stejnou intenzitu a stejnou barvu. 

Dvě teploty barev

Dvě teploty pro přesné použití osvětlení, bezpečnější provoz a vysoce kvalitní výsledky. Ideální oblast použití (implantologie a chirurgie).

Funkce pro dentisty

OSVÍCENÉ POLE
Osvětlené pole funkce „Dental“ v pracovní vzdálenosti 80 cm je fixováno na 20 x 14 cm s hloubkou 10 cm.

INTENZITA SVĚTLA
Intenzitu světla funkce „Dental“ lze měnit od 15 000 do 60 000 luxů, což umožňuje pracovní pole vhodné pro jakoukoli nechirurgickou stomatologickou praxi.

STUDENÉ SVĚTLO
Studená barevná teplota pro odhalení tvrdých tkání, jako jsou úlomky zubů nebo kostí.

Cena dle specifikace.

Získejte o tomto produktu více informací


Připravíme nabídku na míru - včetně dopravy a instalace.
Kontakty
Spojte se se specialistou

Jan Lédl

724 506 330
info@4dent.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: