ANIOS R444 1l - Přípravek pro regeneraci nástrojů z nerezové oceli

Kód: ECOLAB3102530
Neohodnoceno
Značka: Ecolab
1 219 Kč 1 007 Kč bez DPH 1 219 Kč / 1 l
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

ANIOS R444 1l - Přípravek pro regeneraci nástrojů z nerezové oceli

  • přípravek pro renovaci nástrojů z oceli
  • eliminuje korozi
  • odstraňuje minerální usazeniny
  • speciální renovační prostředek pro nástroje a další zdravotnické prostředky z nerezové oceli

Návod:

Ponořte nástroje do roztoku 3-5% koncentrace. Nechte působit 1 hodinu. Opatrně opláchněte a osušte. Roztok vyměňte nejméně jedenkát za směnu. Pužívejte pouze na povrchy z nerezové oceli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce na nástroje
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mottem společnosti Ecolab je zdravější pracovní prostředí. Více jak 20 let vyrábí prostředky pro hygienu a sanaci. Za těchto dvacet let se stali světovou špičkou ve svém oboru. Dezinfekce od Ecolabu při správném používání chrání personál i pacienty před infekcemi. Široký sortiment zahrnuje dezinfekce rukou, nástrojů a povrchů, ale i čisticí výrobky, které jsou vhodné i pro domácí použití.

Ecolab dodává komplexní vědecky podložená řešení, prvotřídní služby, pomáhá udržovat čisté a bezpečné prostředí, optimalizuje spotřebu vody a energie a zlepšuje provozní efektivitu a udržitelnost pro zákazníky po celém světě.

Samozřejmostí jsou bezpečnostní listy, přehledně zpracované návody a dostatečně široký sortiment, aby bylo možné zajistit střídání dezinfekčních prostředků, tak jak zdravotnickým zařízením ukládá hygiena. Všechny výrobky splňují evropské normy a mají veškeré potřebné certifikace.