Pro naše klienty zajišťujeme

Vybavení zubních ordinací na klíč

Zařizujete novou ordinaci, nebo potřebujete vyměnit vybavení té stávající? Kontaktujte našeho obchodního zástupce pro zařízení.

Ing. Jan Lédl

Servis stomatologické techniky

Nefungují vaše nástroje a přístroje tak jak mají? Pošlete nám je a my vám je opravíme. Nejčastěji se věnujeme opravě turbínek, kolének, rychlospojek, mikromotorů, pískovačů a autoklávů.

  • servis stomatologické techniky na dílně
  • servis stomatologické techniky u vás v ordinaci

S opravou vám pomůžeme nejen na naší dílně, ale také přijedeme přímo k vám. Certifikovaný technik tak lépe a rychle najde závadu, provede opravu a vy se co nejrychleji budete moci vrátit ke své práci.

Opravujeme zdravotnická zařízení značek: DÜRR Dental, EKOM, Euronda, Chirana, Melag, Acteon, Sirona, Ugin, Fedesa, Metasys, Cattani, Tecno-Gaz, A-dec, Bien-Air, FARO, Mectron a další.

Kontaktujte našeho servisního technika a domluvte si termín.

Martin Lédl

Nejoblíbenější produkty pro stomatology

Poskytujeme PBTK

PBTK je preventivně bezpečně technická kontrola. PBTK se provádí pravidelně každý rok. Kontrola je nově vyžadována Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SÚKL) na vybraných typech zdravotnické techniky podle zákona č. 123/2000 Sb.

PBTK provádíme pro stomatologické soupravy, autoklávy, RTG a další přístroje.

Máme e-shop

Vaší ordinaci zařídíme nejen kvalitními přístroji, ale dodáme vám také spotřební materiál, jako jsou ústenky, rukavice, kelímky nebo savky. O čistotu vaší ordinace nebo laboratoře se pak postarají dezinfekce od francouzského výrobce Unident.

A aby vám to slušelo v každé situaci, pracovní oděv můžete vybírat od známých značek Dickies, HeartSoul, ELLE a Cherokee.

Nejoblíbenější produkty na e-shopu

Obchodní zástupci

Naši obchodní zástupci pravidelně navštěvují lékaře v jejich ordinacích a představují nejnovější produkty z naší nabídky.

Nejčastěji je to zdravotnické oblečení, spotřební materiál nebo rotační nástroje Komet - německý výrobce rotačních nástrojů té nejvyšší kvality.

Domluvit schůzku s našimi obchodními zástupci je snadné.

Jižní Čechy, Karlovarský a Plzeňský kraj

Petra Löwy

Sídlo společnosti